Kundstöd
Nedladdning

Kontakta oss

HRM

Växel

0470-34 73 50
Öppen kl 8-17 alla arbetsdagar

Support

0470-34 73 85
Logga in till kundstöd

Övriga ärenden

info@hrmsoftware.se

Christian Myhrberg

VD

christian.myhrberg@hrmsoftware.se
0470-347350

Christian Myhrberg HRM Software

Fredrik Hyltsten

Försäljningschef

fredrik.hyltsten@hrmsoftware.se
070-341 46 26

Fredrik Hyltsten HRM Software

Mats Lindvall

Säljare

mats.lindvall@hrmsoftware.se
070-88 40 719

Mats Lindvall HRM Software

Tommi Berkesi

Konsultchef

tommi.berkesi@hrmsoftware.se
0470-347350

Tommi Berkesi HRM Software

Terese Hermansson

HR chef

terese.hermansson@hrmsoftware.se
0470-347350

Terese Hermansson HRM Software

Ragnar Martinsson

Utvecklingschef

ragnar.martinsson@hrmsoftware.se
0470-347350

Ragnar Martinsson HRM Software

Mikael Sturesson

Kundstödschef

mikael.sturesson@hrmsoftware.se
0470-347350

Mikael Sturesson HRM Software

Hitta till oss